Hadise’den Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için özel hazırlık! Atatürk’ün en sevdiği iki kıyafeti ile

Hadise’den Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için özel hazırlık! Atatürk’ün en sevdiği iki kıyafeti ile

Ünlü şarkıcı Hadise, Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için özel bir hazırlık sürecine girdi. Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği iki kıyafetini konserinde giymek için tasarlatan Hadise, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı için, 29 Ekim’de vereceğim konserde, hayatımın her anında ve alanında örnek aldığım büyük önderimiz Atatürk’ün en beğendiğim iki kıyafetinin aynısını giymek istedim!” dedi. Şarkıcı, o anları ise sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. İşte Hadise’nin özel hazırlık anları.

Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için özel bir hazırlık sürecine giren ünlü şarkıcı, hazırlık sürecini Instagram hesabından paylaştı.

“Cumhuriyetimizin 100. Yılı için, 29 Ekim’de vereceğim konserde, hayatımın her anında ve alanında örnek aldığım büyük önderimiz Atatürk’ün en beğendiğim iki kıyafetinin aynısını giymek istedim!

Bu fikri tasarımıyla hayata geçiren sevgili Nihan Peker ve ekibine, Şerife Yılmaz ve Elmas Doğru’ya, fikir aşamasından, son aşamasına kadar emeği olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

bekircaglayan